Parduotuvė

Jums sugedo kroviklis ar kabelis?

Susidevėjo Jūsų mobiliojo telefono dėklas?

Jūsų telefono ekranas neapsaugotas?

 

  Visa tai galėsite įsigyti mūsų parduotuvėje.Įvairūs krovikliai, duomenų perdavimo kabeliai, ausinukai, dėklai, apsauginiai stiklai, automobiliniai laikikliai, kolonėlės, bei kiti aksesuarai ir priedai. Savo klientams rekomenduojame maksimaliai apsaugoti savo įrenginį. Daug mažesnė tikimybė sudaužyti telefoną, jei jis bus saugiai įdėtas į dėklą, o ekranas apsaugotas stikliuku ar plėvele. Įsigykite ekrano apsaugą bei išsirinkite dėklą iš plataus mūsų parduotuvėje esančio asortimento. Parinksime tinkamą USB kabelį, patikrinsime ar gerai kraunasi Jūsų telefonas. Mūsų parduotuvė su mobiliųjų telefonų remonto paslaugomis Jums patogioje vietoje, šalia senamiesčio bei netoli autobusų stoties.

Krovikliai ir kabeliai

Pas mus rasite kroviklių, bei kabelių įvairiems telefonų modeliams. Parinksime kokybišką, tinkamiausią kroviklį Jūsų telefono modeliui. Patikrinsime ar gerai kraunasi. Paaiškėjus, kad problema ne kroviklyje, o su Jūsų telefono ar planšetės krovimo lizdu, galėsime jį suremontuoti.

Dėklai mobiliesiems telefonams ir planšetėms

Turime platų pasirinkimą  dėkliukų mobiliesiems telefonams. Dėklas gali būti atverčiamas, knygelės tipo arba galinis. Apsaugokite savo telefoną, kad išvengtumėte ekrano dūžių, bei greito korpuso nusidevėjimo.

Apsauginiai ekrano stiklai ir plėvelės

Užklijuokite apsaugą ant savo telefono ekrano, taip išvengsite greito ekrano susibraižymo ir sumažinsite tikimybę, ekranui sudušti. O pakeitus susidėvėjusį apsauginį stikliuką, Jūsų telefono ekranas ir vėl atrodys kaip naujas!

Automobiliniai laikikliai

Pas Mus rasite dideli pasirinkima automobiliniu laikikliu.